Altınova’da Mahalle iftarları başladı

Altınova Belediyesi’nin her mahallede bir iftar programı çerçevesinde Erzurum Mahallesi’nde düzenlenen iftarda vatandaşlar bir araya geldi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Erzurum Mahallesi’nde düzenlenen iftarda vatandaşlarla bir araya geldi. Erzurum Mahallesi’nde yer alan ve ilçenin en büyük parkı olma özelliği taşıyan Hasan Çavuş Parkı’nda düzenlenen iftar, vatandaşların büyük bir katılımıyla gerçekleşti. Birbirinden güzel ilahilerin okunduğu iftar yemeği, Kur-an tilaveti ve dua ile başladı.

İftara; AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Bilal Ok, Mustafa Sarıgül, Birol Bayram ve Ali Koçal, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok da katıldı. İftarda konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ramazan Ayı, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan önemli zaman dilimleri arasında yer almaktadır. Mahalleli vatandaşlarımızla birlikte iftar açmak bizim için büyük bir mutluluk” dedi.

Bir önceki yazımız olan Oral’dan kütüphane müjdesi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Altınova’da Mahalle iftarları başladı

  1. Böyle güzel ramazan aylarında iftar yemeği verilmesi çok iyi bu güzel bir şey olduğunu düşünüyorum. Organizasyonları düzenleyen ve iftar yemeği verenlerin Allah dualarını kabul eder inşallah.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir