CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel Açıklaması

CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel, hainlerin hüsrana uğrayacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınova Subaşı Belde Başkanlığı, Denizgören Mahallesinde düzenlenen törenle hizmete girdi. CHP Subaşı Belde Örgütünün açılışına CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel, CHP Altınova İlçe Başkanı Yener Yiğit, Çiftlikköy İlçe Başkanı Nedim Güler, Kaytazdere Belde Başkanı Menderes Kapal, il-ilçe ilke belde yönetimleri, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ile Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman katılırlarken, Yalova Belediyesi adına Belediye Meclis Üyesi Sinan Giray ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Subaşı Belde Başkanı Turgay Demirbüken’in teşekkür konuşmasının ardından belde binası CHP İl Başkanı Özcan Özel ve beraberindekiler tarafından kurdelesi kesildi. Özel, Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Bu tür olaylar bizlerin birbirimizle sıkı sıkıya kenetlenmektedir. Hainler hüsrana uğrayacaktır. Terörün amacı toplumda korku salmak ve birlikteliğimizi yıkmak olduğunu hepimiz biliyoruz dedi. – YALOVA

Bir önceki yazımız olan Öğrencilere tiyatro gösterisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir