Ekonomi Bakanı Zeybekci Bakü’de Şehitliği Ziyaret Etti

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, temaslarda bulunmak üzere geldiği Bakü’de önce Azerbaycan’ın merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in ardından da Azerbaycan şehitliğini ziyaret etti.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, resmi temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye geldi. Bakan Zeybekci, ziyaret kapsamında ilk olarak Azerbaycan’ın merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in anıt mezarına gül bıraktı ve saygı duruşunda bulundu. Bakan Zeybekci, daha sonra Azerbaycan şehitliğini ziyaret ederek, anıta çelenk bırakıp saygı duruşunda bulundu. Bakan Zeybekci, daha sonra Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşmek için şehitlikten ayrıldı.

Görüşmeden sonra Türk Konseyi Ekonomi Bakanları 6. Toplantısı’na katılacak olan Bakan Zeybekci, Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Abid Şerifov ve Azerbaycan Ekonomi ve Sanayi Bakanı Şahin Mustafayev ile de ikili görüşmeler gerçekleştirecek. – BAKÜ

Bir önceki yazımız olan Hamsi’nin ateşi bir türlü düşmüyor başlıklı makalemizde haber, haberler ve hamsi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir