Fakülte binası emniyet oluyor

Yalova’da belediyeye ait Mühendislik Fakültesi binası Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilecek.
Yalova Belediye Meclisi, yeni yılın ilk toplantısını yaptı. Toplantıda Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan talep görüşüldü. Belediye Başkanı Vefa Salman, Emniyet Müdürlüğü’nün yeni bir binaya ihtiyacı var. Emniyet Müdürümüz Hakan Fındık bana taleplerini iletti. Burası YESOB’la yapılan anlaşma ile belediyemize devredildi. Bu binanın emniyete tahsisi ile polisimiz hem daha güvenli, hem de daha uygun şartlara sahip bir binada halkımıza hizmet vermeye başlayacak dedi.
AK Parti grup başkanı Kasım Avar ve CHP Grup Başkanı Şerafettin Çelik’te sırayla söz alarak grup olarak konuya sıcak baktıklarını dile getirdi. Ardından yapılan oylamada Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a, binanın Yalova Emniyet Müdürlüğü’ne tahsisi için protokol yapma yetkisi verildi. Emniyet Müdürlüğü tarafından İmam Hatip’in yan tarafında bulunan ek hizmet binası ise boşaltılarak Yalova Belediyesi’ne verilecek.

Bir önceki yazımız olan Altınova’dan Halep’e yardım eli başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir