Yalova Group Belediyespor sezonu açtı

Kabuk değiştiren Yalova ekibi kadrosunu 12 yeni oyuncu ile güçlendirirken, sezonun ilk antrenmanını 90. Yıl Spor Salonu’nda yapacak.

TBL’de yer alan Yalova Group Belediyespor’un Amerikalı oyuncuları Mikael Hopkins ve Markel Starks ise takıma 17 Ağustos tarihinde katılacak. Yalova Group Belediyespor Şube Sorumlusu Murat Dönmez,” İlk kez böyle bir şey yapıyoruz. Takımı baştan aşağı yeniledik. Bazı oyuncularımızı antrenörümüz olsun takım menajerimiz olsun çalışmış aynı takımda yer almış arkadaşlardır. Genç oyuncuların çoğu takip ettiğimiz bildiğimiz oyunculardı. Hepsi yeni olarak gözükse de 3-4 tanesi geçen sene takip ettiğimiz transfer etmek istediklerimiz isimlerdi. Yeni sezona start veriyoruz. Sakatlıksız kazasız belasız bir sezon olacak inşallah. Bu sezon kamp yapma yerine daha fazla turnuvaya katılma kararı aldık. Eylül ayında Federasyon Kupası maçları var ve 7 gün sürecek. Ondan öncede planladığımız 2 turnuvamız var. İlki Ağustosun Afyon’da Afyon Belediyesi ve Karesi ile oynayacağız. Yalova’ya dönüp kurban bayramı için 2 gün izin vereceğiz. Sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz. Manisa’da bir turnuvaya katılacağız. Burada da Akhisar Belediye ve Bandırma Kırmızı ile karşılaşacağız. Bizim hedefimiz her sene biraz daha üstüne koyup üste yaklaşmak. Genç bir kadromuz var evet ama oyuncuların hepsi başarıya istekli ve aç. Sezon sonunda istediğimiz noktada bitireceğimize inancım tam. Bu sezon Türkiye Basketbol Ligi’nde takımların en çok yatırım yapılan lig oldu. Zorlu bir sezon yaşanacak. Bizde bunun parçası olacağımız için heyecanlıyız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Yalova’da metruk binalara uyuşturucu baskını başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir